Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Projektant / Konstruktor

Firma: STEEL DESIGN Sp. z o. o. miejsce pracy: Koszalin

Steel Design Sp. z o.o. Siedziba: ul. Mieszka I 28, Koszalin Poszukuje kandydata na stanowisko:

Projektant / Konstruktor
Miejsce pracy: Koszalin
Zakres obowiązków:
  • projektowanie konstrukcji stalowych – drzwi, okien,
  • przygotowywanie rysunków technicznych dla działu produkcji,
  • przygotowanie zestawień materiałowych,
  • nadzór nad realizacją projektu we współpracy z kierownikiem produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe: techniczne,
  • mile widziana znajomość programu SolidWorks, DraftSight, LogiKal
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • kreatywność i otwarty umysł na nowe rozwiązania.
W zamian za zaangażowanie oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę lub możliwość pracy na umowę zlecenie  (możliwość pracy zdalnej),
  • atrakcyjne wynagrodzenie na start i podwyżka po okresie próbnym,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zagranicznym,
  • niezbędne narzędzia umożliwiające efektywną pracę,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • mile widziani studenci lub absolwenci studiów technicznych.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Steel Design Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, z jednoczesną możliwością dostępu do powierzonych przeze mnie danych i ich aktualizacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz U z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.