kandydatów

Etat HOLANDIA | Pracownik magazynu GXO | Nawet 11,99 EUR/h

Firma: OTTO WorkForce miejsce pracy: Holandia

[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]
Stawka: 11,99 €/h brutto + dodatki
Lokalizacja: Roermond/Wassem, Holandia
GXO należy do czołowej dziesiątki światowych dostawców usług transportowych i logistycznych. Sieć współpracuje z wieloma dużymi firmami, a w magazynie w Roermond będziesz pracować przede wszystkim z odzieżą, obuwiem i akcesoriami.
Pracownicy magazynu GXO mówią przede wszystkim w j. angielskim, dlatego warto abyś też znał/a podstawy. Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na 2 zmiany – od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00, z możliwością nadgodzin w soboty. Uwaga! Za pracę w soboty oraz w godzinach wieczornych otrzymasz dodatki do wypłaty! W przypadku małej ilosci zamówień w Roermond, istnieje możliwość pracy w magazynie w Wessem.
Zyskujesz:
atrakcyjną stawkę godzinową i wypłatę zawsze na czas,
możliwe dodatki za pracę w weekend, święta lub w godzinach wieczornych i nocnych,
pewne godziny pracy i możliwość przenoszenia między dwoma magazynami zlokalizowanymi w sąsiednich miejscowościach,
pracę na 2 zmiany z możliwością pracy w soboty,
zakwaterowanie,
zorganizowany transport do/z pracy,
możliwość odbycia szkolenia na wózki widłowe,
udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards,
ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej,
umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
możliwość przejścia na kontrakt u klienta,
aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat,
minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy),
dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. FitOTTO czy Happy OTTO Wish!
Twoje zadania na tym stanowisku:
zbieranie zamówień ze skanerem lub Voicepicking (kompletowanie zamówień na słuchawce) – praca chodząca lub z użyciem wózka EPT,
załadunek i rozładunek kontenerów,
etykietowanie paczek i pieczętowanie palet,
pakowanie,
kontrola jakości,
przyjmowanie zwrotów,
uzupełnianie stanów magazynowych,
Wymagania:
znajomość j. angielskiego,
mile widziane prawo jazdy kat. B,
sprawność niezbędna do pracy fizycznej,
chęć pracy w systemie zmianowym.
Masz na wyciągnięcie ręki wspaniałą przygodę i atrakcyjne zarobki – zadzwoń lub aplikuj przez formularz na naszej stronie. Wykorzystaj tę szansę!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.