kandydatów

Etat Specjalista ds. kontrolingu

Firma: Dajar Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Dajar Sp. z o.o. zatrudni pracownika do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. kontrolingu
Miejsce pracy: Koszalin
Opis stanowiska:
  • udział w opracowywaniu oraz nadzór nad realizacją budżetu Spółki
  • uczestniczenie w okresowym raportowaniu wyników finansowych
  • sporządzanie raportów i analiz w zakresie działalności operacyjnej (m.in. kosztów, sprzedaży, rentowności)
  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie prawidłowości miesięcznych rozliczeń
  • usprawnienie procesów w obszarze księgowości i kontrolingu, poszukiwanie oszczędności
  • tworzenie narzędzi wspierających raportowanie
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (kontroling, finanse, rachunkowość)
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze kontrolingu lub finansów
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność interpretacji danych
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność i terminowość
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dopłata ubezpieczenia prywatnego Lux-Med,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,