kandydatów

Etat Inżynier konstruktor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Inżynier konstruktor
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/23/0652
OBOWIĄZKI:
-projektowanie zbiorników, rurociągów i różnych elementów konstrukcyjnych przy użyciu programów projektowych Autocad, ZWCAD, Solid Edge;-przygotowywanie modeli 3D i rysunków 2D oraz zestawień materiałowych wymaganych do realizacji projektów;-bieżąca współpraca i konsultacje z działem produkcji i sprzedaży;-przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i montażowej;-rozwiązywanie bieżących problemów technicznych powstałych w trakcie procesu produkcyjnego;-ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych;-terminowa praca i zarządzanie projektami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe techniczne, praktyczna znajomość programu Autocad, ZWCAD, Solid Edg, doświadczenie na pokrewnym stanowisku, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, mile widziane doświadczenie w projektowaniu elementów z tworzywa GRP

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 do 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie