Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Brygadzista produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Brygadzista produkcji
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/23/0711
OBOWIĄZKI:
Dbanie o bezpieczeństwo pracy pracowników i o ciągłość procesu produkcji, monitoring sprawności i wydajności maszyn, nadzór nad pracownikami i kontrola wykonanej pracy, zgłaszanie braków materiałowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dbanie o jakość
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: kierowanie osobami

Wymagania inne:

Znajomość języka ukraińskiego do porozumiewania się z podległą grupą pracowników. Doświadczenie 1 rok w produkcji rolet, żaluzji i plis, żeby dobrze zarządzać produkcją, powierzać obowiązki i kontrolować wykonywaną pracę, zarządzać systemem premiowym za wykonane zadania i wspierać dział utrzymania ruchu oraz móc wykazać wysokość produkcji na zebraniach przed kierownikiem i dyrektorem produkcji.

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 660 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie