Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie miejsce pracy: Koszalin

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie
Zachodniopomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Koszalin
Ogłoszenie o naborze Nr 119835

Warunki pracy

Praca terenowo-biurowa.

Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie z wykorzystaniem narzędzi biurowych tj. kserokopiarka, niszczarka.

Gotowość do sporadycznych wyjazdów samochodem służbowym do pracy w terenie obejmującej obszar województwa zachodniopomorskiego.

Gotowość do pogłębiania swojej wiedzy poprzez samokształcenie oraz udział
w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Samodzielność w realizacji zadań.Praca na wysokości do 3 metrów.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością pod budynkiem urzędu. Wejście główne do siedziby Inspektoratu od strony parkingu po schodach - brak podjazdu dla osób poruszających się na wózkach, brak windy. Inspektorat znajduje się na podwyższonym parterze budynku. Wejście tylne jest częsciowo przystosowane dla osób poruszających się na wózkach (opuszczana platforma).  Brak przystosownej toalety dla osób z niepełnosprawnością.

Zakres zadań

  • Kontroluje podmioty wprowadzające do obrotu nawozy, nawozy oznaczone znakiem "NAWÓZ WE", środki wspomagające uprawę roślin oraz produkty nawozowe UE.
  • Koordynuje i nadzoruje pobieranie prób nawozów, nawozów oznaczonych znakiem "NAWÓZ WE", środków wspomagających uprawę roślin oraz produktów nawozowych UE do badań laboratoryjnych.
  • Wydaje decyzje administracyjne w sprawie wycofania z obrotu, opłat sankcyjnych dla nawozów, nawozów oznaczonych znakiem "NAWÓZ WE", środków wspomagających uprawę roślin oraz produktów nawozowych UE.
  • Nadzoruje przestrzeganie przepisów dotyczących znakowania i pakowania nawozów, nawozów oznaczonych znakiem "NAWÓZ WE", środków wspomagających uprawę roślin oraz produktów nawozowych UE.
  • Nadzoruje wprowadzanie do obrotu środków ochrony roślin.
  • Nadzoruje stosowanie środków ochrony roślin.
  • Wprowadza dane do Zintegrowanego Systemu Informatycznego.
  • Sporządza sprawozdania i informacje z wykonania zadań z zakresu ochrony roślin i nawozów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustaw: o nawozach i nawożeniu, o PIORIN, o środkach ochrony roślin, kodeks postępowania administracyjnego.
  • Umiejętnosć obsługi komputera.
  • Posiadanie prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość ustawy: Prawo przedsiębiorców.

Pozostałe oferty pracy w firmie Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie
w firmie: , Wybierz

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-04-2023
Wyświetleń: 74