kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu miejsce pracy: Dygowo

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Magazynier
Miejsce pracy: Dygowo
Numer: StPr/22/1337
OBOWIĄZKI:
PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARÓW DO I Z MAGAZYNU, PRAWIDŁOWE OZNAKOWANIE SKŁADOWANYCH TOWARÓW, PROWADZENIE DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ, OBSŁUGA PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH W ZAKRESIE SPRZEDAŻY, CZYNNY UDZIAŁ W INWENTARYZACJI, OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY, OBSŁUGA KOMPUTERA I PROGRAMÓW PAKIETU OFFICE, UMIEJETNOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA, DOŚWIADZCENIE W HANDLU 1 ROK

Miejsce pracy:

Dygowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu