kandydatów

Etat Koordynator serwisu

Firma: Bram Serwis Paulina Lubacz miejsce pracy: Kołobrzeg

Ogłoszenie numer: 5220165, z dnia 2021-07-22

Jesteśmy firmą, która zajmuję się sprzedażą oraz montażem bram garażowych, ogrodzeń, automatyki. Poszukujemy pracownika do obsługi serwisu.

Koordynator serwisu

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Kołobrzeg

Opis stanowiska

  • Serwis bram garażowych, ogrodzeniowych, automatyki,
  • Rejestracja napraw w systemie,
  • Pomoc przy rozładunkach i załadunkach,
  • Transport towaru do klienta,
  • Rozpatrywanie reklamacji,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy,

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku elektrycznym lub mechanicznym,
  • Znajomości czytania schematów elektronicznych,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność punktualność,
  • Komunikatywność,
  • Chęć rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowej wiedzy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet szkoleń,
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, rozwój zawodowy,
  • Pracę w doświadczonym i kompetentnym zespole,