kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Bram Serwis Paulina Lubacz miejsce pracy: Koszalin

Ogłoszenie numer: 5220456, z dnia 2021-07-22

Jesteśmy firmą, która zajmuję się sprzedażą oraz montażem bram garażowych, ogrodzeń, automatyki. Poszukujemy pracownika do obsługi serwisu.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Koszalin

Opis stanowiska

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy;
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz aktywny udział podczas negocjacji;
  • Realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży;
  • Budowanie wizerunku firmy na rynku;
  • Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalenia oferty handlowej;

Wymagania

  • Chęć pracy w sprzedaży i obsłudze klienta;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Ambicja do osiągania wyników i realizacji celów;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Swoboda i pewność siebie w nawiązywaniu kontaktów;
  • Prawo jazdy i samochód (zapewniamy zwrot kosztów paliwa);

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja);
  • Umowę o pracę;
  • Pakiet szkoleń;
  • Wsparcie sprzedażowe;