kandydatów

Etat Operator CNC / Frezer / Tokarz

Firma: Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. miejsce pracy: Koszalin

Ogłoszenie numer: 6965085, z dnia 2022-05-06

 Zakład produkcyjny Baltic Automotive Technologies sp. z o.o. w Koszalinie poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator CNC / Frezer / Tokarz

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn CNC (3 lub 5 osiowych)
  • pisanie programów z poziomu pulpitu
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją
  • kontrola wykonywanych detali
  • dbałość o powierzony sprzęt i stanowisko pracy

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • doświadczenie w pracy z maszynami CNC
  • mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Siemens, Fanuc, Heidenhain;
  • rzetelność i dokładność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system premiowy
  • dobrą atmosferę w pracy